... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

PzM : O štěňatech

18. listopadu 2010 v 17:59 | Rita |  1. Část
Fotky postav : tady
Seznámení s Postavami : tady
1. díl pejsků z Mazlova tady
2. díl pejsků z Mazlova tady
3. díl pejsků z Mazlova tady
4. díl pejsků z Mazlova tady
5. díl pejsků z Mazlova tady
6. díl pejsků z Mazlova tady
7. díl pejsků z Mazlova tady
8. díl pejsků z Mazlova tady
9. díl pejsků z Mazlova tady

Nová štěňata


Buddy polkl. "Takže… Rusty je tvůj… syn?" přikývla jsem. "Ano" Black se usmál a já začala. "Není tomu tak dávno, co jsem měla malý štěně. Byl to Rusty. On jednou… On chodil k paní Čejkové krást kuřátka a když od nás dostal facku, utekl. Byla náhoda, že jsme ho našli u Broka!" Black se vyhrabal na všechny 4 tlapky a dodal : "Jako jedináček se u nás měl jako… štěně s matkou a otcem kteří ho rozmazlují. (A tak to taky bylo)" Sandy pokýval hlavou na Blacka. "Blacku, já věděl že Rita byla jednou tvoje partnerka…" Black nakrčil čumák a ohnul pysky, ale pak se posadil a prohlížel si nás. "Jen tak mimochodem," začal a olízl se "vytvořil jsem 101 štěňat, včetně něj…" Noc se blížila a Rusty se zeptal "Kdo bude ty štěňata hlídat?" přikývla jsem na něj a řekla "Ty… ale neboj. Každé dvě hodiny se vzbudí jeden pes a vystřídá tě." Vzbudila jsem se v noci. Vedle mě ležela jen Besi. Britu měl v tlamě jeden vlk. Sandy mě obcházel. "Sakra já jsem blbá, blbá, blbá!!!" proč nemám takový ty psí vlastnosti, jako je dobrej čuch?" Sandy zavrčel na vlka, kterého to vytočilo. Pustil Britu, která se ke mně dokutálela. "Vrrr" řekl vlk a pustil se do Sandyho. Ten se s ním taky rval. Zakousl se mu do hřbetu. Vlk se otočil a zakousl se Sandym do tlamy. Stáli tam, zaklesnutí do sebe a Sandy nepřestával vrčet. Pak zvedl tlapku a škrábl vlka do boku. Vlk vykvikl a pustil Sandyho čumák. Sandy se odrazil, přistál na vlkovi a udělal mu ošklivou jizvu přes čumák. Vlk zavyl a zaklesl se Sandym do krku. Sandy to čekal, prudce se vytrhl, takže vlkovi zůstalo v hubě jen pár chlupů a zakousl se vlkovi do ocasu. To ho tak zabolelo, že utekl. Sandy přišel za mnou a já mu začala olizovat šrámy. Pak si lehl, stočil se zkrátka do klubíčka vedle mě a usnul.

Sandy je už dva dny v pohodě, nic ho nebolí a rány se zahojily. Vydali jsme se tedy hledat mladého Bucka. Moc šancí jsem tomu nedávala, ale kdesi v hloubi duše mě něco říkalo, ať věřím. Věřila jsem a doufala, že se Buck najde. Celou cestu jsem nepromluvila ani slovo a obě holky, které jsem držela v tlamě (a měly už dobrý zrak) každou chvíli pocítily mé slzy. Pak jsme uviděli vlčí noru. Opuštěnou vlčí noru. Rusty do ní vlezl. Byla tam dvě štěňata, totiž vlčata a BUCK! Obě vlčata říkala, že jsou opuštěná a jejich matka už nějakou dobu nepřišla. To malý štěně tam prý je už tak 3 dny, je vyhublý, ve zuboženém stavu a že se před sebe stále tak divně kouká….
Vylezli všichni 4 a mě bylo jasno. Obě štěňátka, vlka i vlčici jsem musela adoptovat. Jsem to už já, když najdu štěně, byť štěně svého největšího nepřítele, musím ho hned adoptovat. Fenka se jmenovala Sára a vlk, pejsek se jmenoval Mára (Marek). Oba najednou mi vyprávěli co se jim stalo a já mezitím kojila Bucka. Když mi řekli, že jsou jim 3 měsíce a maso ještě nejedí, věděla jsem, kam míří. S povzdechem jsem jen dodala : "Tak se napijte…" Ihned jsem si oba zamilovala. Byli tak roztomilí…
Sára byla totiž hnědá a měla na sobě krásné černé flíčky. Je plachá, chytrá a oddaná.
Mára byl hyperaktivní sameček plný vtipu. Měl se k světu a vždy si prosadil svou.Je celý temně černý s bílou náprsenkou, bříškem a špičkou ocásku.

Ihned jsem poznala, že jsme si souzeni. Adoptovala jsem je ihned, a bylo mi jedno, že se musím starat již o 12 štěňat. Jen jedno je mi divné : Proč by je jejich matka opouštěla na tak dlouho, když silnice byla daleko asi 5 km…???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama