... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

PzM : Pejsci

17. listopadu 2010 v 11:40 | Besi |  1. Část
Fotky postav : tady
Seznámení s Postavami : tady
1. díl pejsků z Mazlova tady
2. díl pejsků z Mazlova tady
3. díl pejsků z Mazlova tady
4. díl pejsků z Mazlova tady
5. díl pejsků z Mazlova tady
6. díl pejsků z Mazlova tady
7. díl pejsků z Mazlova tady
8. díl pejsků z Mazlova tady

Pejsci

Když bylo po boji, všimla jsem si, co jsem udělala. "NE!" já jí nechtěla zabít! Musím samozřejmě napsat, že se hlásí Rita. Chtěla jsem jí jen dát lekci! Nechtěla jsem udělat tohle! CHJOP! Ze snění mě vyrušila ostrá bolest v bocích. Jako, kdyby vás bodali nožem. "Co se děje? Zeptala se Míša a Black ke mně přičichl. Rozvrtěla se mu celá zadní část, začal poskakovat a honit si ocásek a křičet : "Pejskové, pejskové, RITA RODÍ!" Za 10 minut bylo pop všem. Choulila se u mě 3 klubíčka. Vlastně 4. Jedno ale leželo bez hnutí. "Zkusím ho oživit" nabídl se Black, ale já zavrtěla hlavou. "To neoživíš. Je mrtvé. Bude to těma bitkama…" zašeptala jsem a odhalila obrovský škrábanec na břiše. "Tož jdem bando?" zeptal se Sandy tak, jak to slýchával u lidí. "Sakra Sandy… Copak tu nikdo nemá pochopení pro 3 právě narozená štěňata?" zeptala jsem se naoko vytočeně. "A vůbec, máš pro ně jména?" ptal se Sandy a já kývla. "Tohle Bude Besi, tohle Brita a tohle…" odmlčela jsem se. Skápla mi po tváři slza. Black se naklonil k Sandym a zašeptal : "Má stejnou kresbu jako Buck" Pak se na mě otočil a zeptal se "Rito?..." čumákem ukázal na mrtvého Bucka. "Jsou jeho…" řekla jsem a posmutněla. "Měl by radost…" pak jsem prošťouchla kňourající Besi mezi Bucka a Britu.
Pak vykvíkla a sunula se až k Blackovi, který si lehl a zařval "Tý pse, já jsem strejc!" Brita s Buckem se sunuli také k němu, a lehli si u něj. Vzala jsem je, vrhla na Blacka starostlivý pohled, a vzala štěňata zase k sobě. Black se začal vztekat "Proč mi je bereš? Chci si je užít! Většinu svých štěňat ani nevidím! A když jó, tak je to nejkrásnější pohled na světě… Už víte proč.." rychle jsem ho přerušila "Drž pysk. Tvůj život před malými nebudu rozkládat. Možná někde na samotě…" Black spiklenecky zvedl obočí s poznámkou, že by z toho mohlo něco být, ale tenhle návrh jsem zamítla. Pak jsem štěňata (která ležela vedle sebe) jedním tahem jazyku olízla a usnula s ocasem staženým kolem štěňat.

Probudilo mě jemné šťouchání. Štěňátka pila z mých cecíků. Přestože nejsem tak dobrá v matematice, poznala jsem, že jedno chybí. A Byl to Buck. Jediný pejsek podobný mé lásce zmizel. Né, neutekl by. Daleko by se nedostal a kňučení slyším na kilometr. Né, tak daleko být nemůže, před pěti hodinami u mě byl… Pak jsem málem omdlela. Jsme stále na území vlků… "Buck zmizel" vyštěkla jsem, když se Sandy probudil jako poslední. "Musíme ho najít!" křičela jsem, ale pak jsem posmutněla. "Nemohu je tu nechat. Nepřežily by." Pak jsem zvedla hlavu a vzala fenečky opatrně do tlamy. "Blacku..?" Black se podrbal za uchem a celá parta psů vyrazila hledat Bucka. Šli jsme po čichu, což je velmi těžké, když vám syna odnese vlk. Naštěstí jsme chytli stopu vlka, která byla ke mně nejblíž. Šli jsme dlouho, a tak jsme si udělali stanoviště. Rusty se ke mně přitulil a Sandy se zeptal "čí syn je vlastně Rusty?" podívala jsem se na něj a ironicky zvedla obočí. "To nepoznáš? To není od pohledu vidět? Rusty je přece můj syn!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HankaK HankaK | Web | 17. listopadu 2010 v 11:42 | Reagovat

Roztomilej bloček :)

2 ZdenušQa ZdenušQa | Web | 17. listopadu 2010 v 12:14 | Reagovat

Ahoj,hlásni mi prosím na adrese http://hilaryfansite.blog.cz/1011/sons-1-kolo#komentare moc bych od tebe ten hlas potřebovala..jsem tam jako ZDENUŠ-ULICE...děkuji moc za hlásek,a kdykiliv budeš i Ty potřebovat helfnout,tak se ozvi ;) Děkuji ti moc..a promiň že otravuju :)

3 ZdenušQa ZdenušQa | Web | 17. listopadu 2010 v 12:20 | Reagovat

Děkuju Ti moc ;) Jsem ti vděčná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama