... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

PzM : život bez Sandyho

7. listopadu 2010 v 18:10 | Besi |  1. Část
Fotky postav : tady
Seznámení s Postavami : tady
1. díl pejsků z Mazlova tady
2. díl pejsků z Mazlova tady
3. díl pejsků z Mazlova tady
4. díl pejsků z Mazlova tady
5. díl pejsků z Mazlova tady

Život bez Sandyho :

Rita si vzdychla. "Kdyby jen ten Sandy nebyl tak… blbej…" říkala a my moudře kývali. Ritu jsme chápali, Sandy byl pro ní všechno. Byl to její syn a věřili jsme Ritě, že život bez syna tak lehký není. Tara smutně přešlapovala a Buck jen naštvaně vrčel. Všichni jsme hleděli do dálky. "Jakoby tu s námi Sandy byl…" šeptala smutně Míša a kývala zdvořile hlavou. V tu chvíli Black vykřikl : "Pojďte, musíme hledat nějaké fenky…" a odešel. Nechtěli jsme, aby se ztratil a vyrazili jsme za ním. Pak jsme lovili. Učili jsme lovit i štěňata, kdyby se ztratila.
Tara se vrhla na myš a vší silou se do ní zakousla. Pak jí vyhodila do vzduchu, a plácla sebou na zem. Když myš upadla, vyskočila, trhla a myš byla mrtvá.
Petra se na myš zle podívala, ale když jí také vyhodila do vzduchu a myš spadla, tak se polekala, že zalezla do trávy a odmítala vylézt.
Míša se pokusila o kočičí metodu lovu. Přikrčila se a plížila se až k ptáčkovi. Ten si jí ale hned všiml a uletěl pryč.
Kaštánek si hrál v listí, a když našel ježka, skočil po něm - samozřejmě neúspěšně. Odpajdal po třech a začal si vytahovat z tlapky bodlinky.
Buddy si vše v duchu vypočítal. Skočil na pařez a zavrtěl se. Připravoval se ke skoku. Pak skočil. Odrazil se packama o strom a DOPADL TĚSNĚ NAD MYŠ. Bohužel už neměla šanci.
Rusty hledal myš, ale bohužel nenašel. Když se vracel k nám, že se jako nají, o jednu z živých myší zakopl. Zavrčel a skočil. Kdyby doskočil o 10 centimetrů dále, chytil by ji.

Když jsme poklidně jedli, vyprávěli jsme si, co jsme se Sandym prožili. Buck myslel zase na něco jiného a blaženě vzdychal. Buddy odešel. Něco cítil. Na tak krásném paloučku se nám nemohlo nic stát. Lehla jsem si a pozorovala okolí. Rita si hrála se štěňaty a Black seděl na zadku. Buck sledoval měsíc a pak táhle zavyl. Ne - nebylo to psí vytí. Sám Buck říkal, že je potomkem vlků. Ozvalo se druhé zavytí a Buck vykvikl "Že já trouba nedržel tlamu" a pak se nás začali sbíhat vlci. Bílý vlk přišel až k Ritě a nechutně zašeptal : "Sliboval jsem ti pomstu, pamatuješ?" Rita se odklonila od jeho smradlavého dechu a řekla "Ne, nic takového nevím" Vlk se na ní vrhl. A na mě se vrhl ten druhý. A na další členy smečky se vrhli další vlci. Jeden z vlků se dokonce vrhl na malá štěňata. Buddy už byl zpátky a výhružně na vlka vrčel. No, tedy - spíše to znělo, jako když syčí voda v konvici. Vlk se zhoupl na záda, držel se za břicho a sípal : "Cha, cha - šéfe právě se mě snaží zabít štěně…" Bílý vlk zvedl hlavu od Rity a podíval se na černého vlka, který se válel smíchy v křečích. "Pokud máš problém se štěňaty, Treaty, můžeš si vzít tady Ritu. Myslím, že pro mě nebude tak těžký úkol pohlídat štěňata" řekl. Poslední slova zdůraznil a vypadal, že se ty malé chudáčky chystá sežrat. Treaty se postavil a zavrčel směrem ke svému šéfovi "Myslím že já sám dokážu ZABÍT pět pitomejch štěňat" srst na zádech se mu naježila. Vzal do tlamy Taru, která jen vykvikla. "Ne" vykřikla jsem a dostala se ze sevření zlatého vlka. "Treaty, to nesmíš!" křičela jsem. Treaty se na mě otočil. Tara krvácela a zbývalo větší sevření a Tara bude mrtvá. Zlatý vlk se mi opět zakousl do nohy. Bolestí jsem vykvikla a otočila se, abych se zlatým vlkem mohla bojovat. Tara už žila jen díky své víře. Kňučela čím dál tím smutněji. Žádný ze psů se nemohl dostat ze sevření vlčích čelistí. "NEEEEEE" ozvalo se a z křoví vyskočil Sandy. Strhl černého vlka s červenou tlamou k zemi. Treaty zvedl hlavu. zavrčel. Sandy se zvedl a začal kroužit kolem štěňat. "Pokud mým sourozencům ublížíš - pokud na ně jen šáhneš, roztrhám tě na kusy!" vrčel Sandy a Treaty se na něj vrhl. Tara mezitím utíkala říct štěňatům jaké to je, když vás vraždí vlk. Sandy se zakousl do hrdla Treatyho. S plnou pusou zamumlal "Nedovolím,. Aby někdo něco dělal mé smečce. Za tohle zaplatíš, ty černej grázle" vlk se zjevně dusil. Zuřivě kopal nohama a snažil se kňučet. Sandy pokračoval : "Tara se cítila tak, jak se cítíš právě ty!" Treaty se smutně podíval Sandym do očí a zavrčel : "Nedovolím, aby mě zabil tak zákeřnej čokl jako jsi ty…" chraptěl. Sandy zvedl obočí a ironickým hlasem podotkl : "Myslím, že nemáš nevybranou" V tu chvíli vlkovo tělo ochablo. Sandy zabil nepřítele. Ostatní se dali na útěk. A my si všimli jediného : "chybí štěňata"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuciQ-MájulQy4ever LuciQ-MájulQy4ever | Web | 17. listopadu 2010 v 11:38 | Reagovat

máš kvásňounký záhlawí a jestli máš malou návštěvku tak články zveřejňuj těsně ( a to doslova na sekundy ) před další desetiminutovkou!! příklad: 1, článek zobrazíš v 10,39min a 55 sek.
nebo v 17,09 min a 50 sek.
pak budeš mít velkou návštěvnost protože velká část blogařů kouká na hlavní stránce na NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY mezi kterými pak bude i ten tvůj! zkus to a nebudeš stíhat děkovat za komenty!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama