... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

Black ♥ Izugari??

28. prosince 2010 v 14:30 | Rita |  1. Část
Fotky postav : tady
Seznámení s Postavami : tady
1. díl pejsků z Mazlova tady
2. díl pejsků z Mazlova tady
3. díl pejsků z Mazlova tady
4. díl pejsků z Mazlova tady
5. díl pejsků z Mazlova tady
6. díl pejsků z Mazlova tady
7. díl pejsků z Mazlova tady
8. díl pejsků z Mazlova tady
9. díl pejsků z Mazlova tady
10. díl pejsků z Mazlova tady
11. díl pejsků z Mazlova tady
12. díl pejsků z Mazlova tady
13. díl pejsků z Mazlova tady
14. díl pejsků z Mazlova tady
15. díl pejsků z Mazlova tady

Black ♥ Izugari??


Ráno se Black probudil první. Zavrtěl se, čímž vzbudil i Izugari. Oba dva se postavili na 4 nohy, protáhli se a
utekli do lesa. Asi po hodině se vrátili. Black držel v tlamě laň a Izugari 2 zajíce. Celá naše smečka se pustila do laně a do zajíce, kterého nám Izugari věnovala. Izugari po jídle začala olizovat své tělo od teplé krve. Black odběhl. Vrátil se a v tlamě držel temně rudou růži. Položil ji před Izugari a ucouvl. Izugari očichala růži a pak slabě zavrtěla ocáskem. "Blacku, mám svoji vlastní smečku…" řekla a s úsměvem se na nás otočila. "Můžu vás s ní seznámit" přikývli jsme. "Jen tak mimochodem, nerýpejte do Krvavého…" Marek se rozklepal. "Prosím?" Izugari dlouze zívla. "Vůdce smečky.. Krvavý stín… jako já jsem Bílá kráska., on je Krvavý stín… A jako já jsem Izugari, on je Gorroto… Ale spíš mu říkají Krvavý. A je to můj otec… Moje matka se jmenuje Zlatá hvězda, ale někdo jí říká Tylus…" Sára vyprskla smíchy. "Tylus? To je jméno pro fenku?" Izugari kývla. "Jééé" řekl přitrouble Black a usmál se. "Jen tak mimochodem, Gorroto je Baskitsky nenáviděný a Tylus je Malajsky upřímná" Black naklonil hlavu na stranu. "A proč má tvůj otec a ty Baskitské jméno a tvoje matka Malajské?" Izugari pokrčila rameny. "To nevím…"

Došli jsme k vlčímu táboru a šli jsme přímo za Izugari. Z vysoké skály seskočil Bílý vlk. "Přivedla jsi vetřelce, Krásko…" zavrčel a Izugari se přikrčila. "Jsou to mí přátelé, otče…" Gorroto zavrčel. "Ať máš přátele nebo ne, do našeho klanu nesmí ŽÁDNÝ vetřelec!" Bílý vlk přišel až ke mně. Zadíval se mi do očí. Chvíli mě pozoroval a pak zavrčel. "TY!"
nechápavě jsem se na něj podívala. "Já. No a co?" řekla jsem klidně. Gorroto zavrčel. "Ty! Ty jedna pitomá chlupatá domácí koule! Ty bys tu teď mohla být, ale nejsi! TY jsi nakonec bojovala proti nám!!!" Pokývala jsem hlavou. "Áááh, tak Bílý holoubek povýšil na Krvavého stína, jo?" Vyjel po mně, ale Izugari ho zabrzdila. "Ty Ritu znáš?" zeptala se. "Jasně, ale to jsem ještě neznal tvojí matku. Jsou to tři roky!!" zavrčel vlk naštvaně. Pak slizkým hlasem dodal : "Zavřete je do věznící jeskyně…" Izugari po něm vyjela. "To by můj otec neudělal!" Krvavý se po ní ohnal. "Tak to si piš, že udělal! Jsem vůdce týhle smečky a můžu si dělat co chci!" Izugari začala vrčet. Netrpělivě se klepala. Pak vyskočila, dopadla na Krvavého a zakousla se mu do zad. "Boj, místo věznice!" zařvala. Gorroto se oklepal. "Dobře. Chceš boj, máš ho mít!" zařval na celý tábor a všichni vlci se seběhli kolem nás…. Stín utekl od Izugari a nabíral rychlost. Utíkal přímo na nás. Skočil po Blackovi, čímž ho srazil na zem. Black jen zděšeně kvíknul. "Blacka ne, otče. Vezmi si mě!" vykřikla Izugari. Pomalu kráčela až k Gorrotovi.
Ten jen zavrtěl hlavou. "Nechci tebe. Chci zabít tohohle vořecha!!!"

Izugari zděšeně přiběhla k nám. Celý klan se plížil na nás a pomalu nás obkličoval. Izugari přistála obrovským skokem před námi. "Nechte je být!" zavrčela, což jednoho z vlků dost naštvalo. Všichni se vrhli na zbytek naší smečky a začli se s námi rvát. Ohlédla jsem se po Krvavém. Vyloženě si liboval v boji s Blackem. Držel ho pod krkem. Stačilo jediné skousnutí a Black by zemřel. "Blacku, ne!" vymotala jsem se z boje a běžela ke Krvavému. Blackova srst se pomalu zabarvovala do červena a hyzdila mu masku na hlavě ve tvaru srdce. Když byste se podívali blíž, zjistili byste, že krev rozděluje Blackovo srdce tak, že to vypadá, jako kdyby bylo zlomené. "Rito… Zabraň, aby Izugari… zemřela…" štěkal křečovitě Black. Krvavý pořádně stiskl Blackův krk. Black začal zuřivě kopat nohama. Pak bolestně zakvičel a ochabl. Krvavý pustil Blackovo bezvládně tělo.. "Ne! Blacku, to mi nesmíš udělat!!" krev vytékala z Blackova těla. Black se ale nepohnul. Nemrskl ocáskem, nenadechl se. Sklonila jsem hlavu. "Promiň… Blacku, tohle je jen moje vina…" šeptala jsem zahanbeně. Do Blackova kožíšku skápla slza… Moje slza.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám "Pejsci z Mazlova"?

Ano, moc
Ano
Trochu
Moc ne
Ne
Vůbec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama