... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

PzM : Smutek, štěňata, přecitlivělost

31. března 2011 v 19:12 | Rita |  1. Část

Smutek, štěňata, přecitlivělost


Fotky postav : tady
Seznámení s Postavami : tady
1. díl pejsků z Mazlova tady - (Nový přírustek)
2. díl pejsků z Mazlova tady - (Cesta do nového domova)
3. díl pejsků z Mazlova tady - (Boj)
4. díl pejsků z Mazlova tady - (Území vlků)
5. díl pejsků z Mazlova tady - (Sandyho útěk)
6. díl pejsků z Mazlova tady - (Život bez Sandyho)
7. díl pejsků z Mazlova tady - (Kde jsou?)
8. díl pejsků z Mazlova tady - (Rita & Brok x Besi)
9. díl pejsků z Mazlova tady - (Pejsci)
10. díl pejsků z Mazlova tady - (Nová štěňata)
11. díl pejsků z Mazlova tady - (Žárlivý Sandy)
12. díl pejsků z Mazlova tady - (U veterináře)
13. díl pejsků z Mazlova tady - (Nový domov)
14. díl pejsků z Mazlova tady - (Hon za svobodou)
15. díl pejsků z Mazlova tady - (Ostrov Wolfík)
16. díl pejsků z Mazlova tady - (Kráska v akci)
17. díl pejsků z Mazlova
tady - (Black ♥ Izugari??)
18. díl pejsků z Mazlova tady - (Náhlý boj)
19. díl pejsků z Mazlova tady - (Nová láska)
20. díl pejsků z Mazlova tady - (Náhoda)
21. díl pejsků z Mazlova tady - (Válka)
22. díl pejsků z Mazlova tady - (Ráj za dohuvým mostem)
23. díl pejsků z Mazlova tady - (Besi vítězí)
24. díl pejsků z Mazlova (tento)
Ucítila jsem lehkou křeč v břiše. Už nějakou tu chvíli jsem věděla, že čekám štěňata, ale stále jsem nevěděla, kdo by byl jejich tátou. A tak, když jsem si olizovala břicho, jsem nadhodila otázku, kdo mne, před dvěma měsíci oštěnil. Black začal nejistě přešlapovat. "Ten den… kdy zemřela Izugari jsi to tak nebrala. Došlo k něčemu víc, než k něžnému olizování." Nakrčila jsem čumák a rozhořčeně zašeptala : "Blacku… ty nechutnej stroji na štěňata!" Black se zvedl a zavrtěl ocasem. "Tak si to tak neber!" přišel ke mně, olízl mě a zeptal se mě : "CO to tu máš za jizvu? A tady na čumáku, tam máš velkou ji.." Zavrčela jsem a po Blackovi jsem už vyjela. "Blacku, můžeš mne laskavě přestat očumovat!?" Black udiveně odskočil.
"Takže zaprvé, Blacku : Ty štěňata, s tím seš nechutnej, myslela jsem, že to alespoň nebudeš ty. Ale co jsem jiného od tebe mohla čekat, že? Jsem se radši měla nechat vykastrovat, ne asi? Navíc si neumíš udržet fenu jsi protivném fenkař a každou s tím štveš.
Zadruhé, jizvy mám, ale je to můj život a přestaň se mi o něj zajímat, jestli přežijí štěňata kvůli jizvě či ne, to je moje věc.
Za třetí, chodím s Agem, takže mě laskavě přestaň ohmatávat
a za čtvrtý, tě vylučuju z týhle smečky, protože jsi nechutnej, hnusném ukecenaj chuligán!!!
Poslední slova jsem ječela a taky jsem přemýšlela, jak jsem mohla Blacka takhle seřvat. I tak jsem ale cítila, jak mi cuká v oku. Black na mě pohleděl očima plnýma utrpení a zašeptal : "Víš, Rito… to co udělám jsem chtěl udělat už dávno. Vidíš támhleten výběžek?" Otočil se ode mne a pomalu kráčel až k němu. "Rito, kdyby tě to někdy zajímalo, miluji tě. Já vím, už jsem to řekl mnoha fenkám… A Rito. Nesnáším boje, a jak jsem bojoval ve všech válkách, ať už proti vlkům nebo domácím psům… Bojoval jsem kvůli tobě. Tys to chtěla…" Pak pomalu kráčel až k výběžku. "Ale Blacku! To byl omyl, já jsem jen trochu přecitlivělá!" vykvikla jsem a Black zavrtěl hlavou. "Sbohem" zašeptal a já se svalila na zem. Najednou jsem ucítila podivnou křeč v břiše. "Blacku, oni chtějí na svět! Budeme mít nové členy!" Black se otočil a chtěl ke mně vyběhnout, když se v tu chvíli i s ním výběžek utrhl. "Blacku!" vykřikla jsem a polkla. Sevřelo se mi srdce a najednou mi bylo slabo. Argo si lehl vedle mě a začal mě olizovat. To už jsem nevydržela a rozbrečela se. Bylo mi jedno, že se o mě Argo opírá. Zemřel další člen smečky… A zase mojí vinou…
"Jsem nechutná, co to se mnou sakra je?" vykvikla jsem a Argo smutně pokýval hlavou. "Jsi nevyspalá, trpíš ztrátou krve, máš horečku a… štěňata se ti narodí za 5 minut. Jsi zkrátka ze všeho přecitlivělá!" zvedla jsem hlavu. "Dík, jak to všechno poznáš?" Argo se zazubil a odpověděl : "Praxe.." Druhý den jsem odpočívala ve stínu. Měla jsem na sobě měsíček a přemýšlela jsem o tom, zda bychom neměli udělat ve smečce i nějakou léčitelku. Když jsem na chvíli usnula, zdály se mi podivné sny o Blackovi a já se vždy probudila a lapala po dechu. K večeru se mi horečka velmi snížila a nevyspělost taky zmizela. Ale pejskové, já vám měla takovej hlad! Vstala jsem, abych si něco ulovila, ale okamžitě jsem se v křeči svalila na zem a vyletělo ze mě první štěně. Bylo mrtvé. Všechny pokusy o oživení selhaly. Přes noc přibyla další dvě štěňata a ráno tři. S údivem jsem zjistila, že jsou všechna mrtvá. A v tu chvíli mi bylo jasné, že za to může rozsáhlá jizva na břiše. Ale pak se stalo něco neobvyklého.Další štěně vylezlo, kníklo a přisálo se mi k břiše. Bylo mi jasné, že tohle přežije. A pak jsem s údivem zjistila,že se narodila fenečka. A protože Black mi říkal, že by někdy chtěl mít fenku, podle jeho dávného názoru jsem ji pojmenovala na Blackovu památku : Lajka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama