... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

PzM : Konec?!

29. dubna 2011 v 21:39 | Rita |  1. Část
Fotky postav : tady
Seznámení s Postavami : tady
1. díl pejsků z Mazlova tady - (Nový přírustek)
2. díl pejsků z Mazlova tady - (Cesta do nového domova)
3. díl pejsků z Mazlova tady - (Boj)
4. díl pejsků z Mazlova tady - (Území vlků)
5. díl pejsků z Mazlova tady - (Sandyho útěk)
6. díl pejsků z Mazlova tady - (Život bez Sandyho)
7. díl pejsků z Mazlova tady - (Kde jsou?)
8. díl pejsků z Mazlova tady - (Rita & Brok x Besi)
9. díl pejsků z Mazlova tady - (Pejsci)
10. díl pejsků z Mazlova tady - (Nová štěňata)
11. díl pejsků z Mazlova tady - (Žárlivý Sandy)
12. díl pejsků z Mazlova tady - (U veterináře)
13. díl pejsků z Mazlova tady - (Nový domov)
14. díl pejsků z Mazlova tady - (Hon za svobodou)
15. díl pejsků z Mazlova tady - (Ostrov Wolfík)
16. díl pejsků z Mazlova tady - (Kráska v akci)
17. díl pejsků z Mazlova
tady - (Black ♥ Izugari??)
18. díl pejsků z Mazlova tady - (Náhlý boj)
19. díl pejsků z Mazlova tady - (Nová láska)
20. díl pejsků z Mazlova tady - (Náhoda)
21. díl pejsků z Mazlova tady - (Válka)
22. díl pejsků z Mazlova tady - (Ráj za dohuvým mostem)
23. díl pejsků z Mazlova tady - (Besi vítězí)
24. díl pejsků z Mazlova tady - (Smutek, štěňata, přecitlivělost....)

Konec?


Vstala jsem a snažila se udržet na tlapkách. Stále se mi podlamovaly a na jazyku jsem měla podivnou chuť.Hned, jak jsem vstala, Argo mi byl v patách. "Chceš pomoct? Ještě si lehni!"Lehla jsem si a brzy se Argo vrátil s králíkem v tlamě.
Poděkovala jsem mu a pustila se do kořisti. Poté jsem olízla malou Lajku.A teď jsem si všimla, že má Blackovu masku...
Černá maska ve tvaru srdce se jí táhla od očí po čumáček a obě uši byly černé.Celé tělo bylo do běla a hruď jí zdobila krásná, dlouhá srst. Pak jsem si všimla Arga. Chvíli na mě hleděl, ale když jsem na něj kývla, přišel. Lehl si vedle mě a já začala střídat pohled z něj na Lajku. Bylo to jasné. Právě jsem Lajce našla nového otce...

Dny plynuly, měnily se v týden, a mě došlo, že na této zaprášené a zakrvácené louce nemůžeme déle žít. Lajka už celkem přijatelně běhala, oči měla rozšířené a radostně "štěkala". Běhala za Argem, který se jen smál, po chvíli se svalil a Lajka po něm lezla. Vzala jsem Lajku za krkem a vyrazili jsme hledat nový domov. Když jsme ušli zhruba 500 metrů, zastavila jsem se a pootočila ucho. Všichni psi zastavili a napjatě poslouchali. Ozvalo se zašumění listů a tiché zavrčení. Když se Argo otočil, vyskočila na něj z křoví hnědá border kolie s hlasitým "BaF!!!". Všichni jsme se rozesmáli. Border kolie byla v hrozivém stavu. Měla pocuchanou srst a na přední tlapce velkou jizvu, snad od vidličky. Bylo jasné, že dříve byla týrána, a poté utekla, ale evidentně měla radost ze života. Teď seděla mezi námi, usmívala se a střídala pohled z jednoho člena smečky na druhého. Poté polkla a zeptala se "Směla bych patřit do vaší smečky?" Benovi se rozsvítily oči a začal horlivě přikyvovat. Přikývla jsem také. "Dobře." řekla jsem. "Nejdřív ale najdeme domov..." A tak jsme cestovali s další fenou.
Maja jí mezitím vysvětlila celý náš osud a fenka smutně kývala. "Já," řekla a smutně sklonila hlavu, "Jsem měla dost smutný život. Majitel mě chodil každý den mlátit a nažrat jsem dostávala jednou týdně. Když mě škrábl vidličkou, utekla jsem a žila tak 3 dny v divočině. Teď jsem tady." Maja smutně kývala, a poté fenka dodala, že se jmenuje Betty.

A pak jsme došli na krásnou mýtinu uprostřed celého lesa. Hned na začátku mýtinky byl povalený obrovský kmen, přímo pro mě. Vyskočila jsem na něj a začala : "Potřebujeme novou organizaci smečky! Rozdělíme ji na Velitelku, zástupce, léčitelku, štěňata, učedníky a učitele. Já budu stále velitelkou. Jako zástupce povolávám Arga, ale kdo umí léčit?
Přihlásila se Maja. Době. Tvou učednicí bude Lajka. Ale počkej ještě nějakých 5 měsíců a týden.
Mezi štěňata budou patřit štěňata do 6 měsíců. Například rovnou Lajka a štěňata Izugari, Pajda s Aidou. Do učedníků budou patřit Marek i se Sárou, a pak Petra, Tara, Buddy i Rusty, protože učedníci budou štěňata do 3 let.
A učitelé, neboli bojovníci? To budou ti zbylí. Ben a Besi. Je jich málo. Velmi málo. Občas se přidáme do boje i my s Argem a Majou. Což samozřejmě neznamená, že štěňata bojovat nebudou! Seskočila jsem z kmene a pohlédla na oblohu.
Ušla jsem pár metrů, kde byl nádherný kopec.Vyšla jsem na něj a posadila se. Je čas. Již je čas, aby se o našem příběhu dozvěděl někdo jiný…Prošli jsme velikými ztrátami a musíme nabrat plno válečníků…

Ale to už do tohoto příběhu nepatří…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama