... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

PzM II - cesta lesem

11. října 2011 v 19:58 | Lajka |  2. Část
"Tak jdem smečko..." Zavrčela jsem a rozhlédla jsem se. Smečka se okamžitě postavila, ochotna kamkoliv jít. "Myslím... Že bychom měli jít jinam. Tady je to hrozné, nezvládneme to tu, je to tu špinavé... A malé". Black se na mě podíval a pokýval hlavou. Pajda se rozeběhl a strhl mě k zemi. "Pajdo, dej pokoj..." zavrčela jsem na psa, který po mě skočil.
A tak jsme vyrazili. Putovali jsme chvíli, snad den, když jsme přišli k jedné mýtině. Páchlo to tu krví, na zemi byly chuchvalce chlupů. Maja se rozhlédla. "Zde zemřeli tví sourozenci" zašeptala. "Ritě se narodilo 7 štěňat, ale 6 bylo mrtvých. Jen ty jsi přežila." Posadila jsem se před hrobeček. "Jak vypadali?" zeptala jsem se. "Byli ti podobní..." zašeptala Sára a podívala se na Marka, který se k ní přitulil. A najednou se Ben naježil a zavrčel. Psi začali přeskakovat plot. "Ale, ale, ale..." zasmála se Border kolie krutým, zlým smíchem. Psi nás postupně začali obkličovat. "Ehm... Lajko?" zabručel Black a přitiskl se mi k zádům. Kolie přišla až ke mně. "Ale, ale, ale... Máme nového vůdce co?" psi se zasmáli hnusným smíchem. "Já vím. Tvou matku zabil Sandy." Zavrčela jsem. "Ne. Já jsem zabil její matku." Prohlásil Tramp a přišel až k bocce. Byl mnohem větší. "Jsem Collin. Myslím, že vy mě všichni znáte... Až na tebe, květinko... ale tebe vyřídím jako první..." zavrčel se a otočil se na mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama