... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

Kapitola 5 - Smrtící Stín

29. ledna 2015 v 15:30 | Lajka

Kapitola 5

V jeskyni společně s Izugari strávila smečka celý měsíc. Štěňata povyrostla, z Tary a Tess se staly nádherné mladé fenečky. Tara, silná a poměrně robustní čubička byla celá hnědá, měla však bílou špičku ocásku, tlapky a obočí. Byla přesná kopie tatínka Arga. Maličká Tess byla zbarvená spíše jako Rita, po svém otci však zdědila dlouhou srst. I Max se poměrně uzdravil. Tělo ho sice stále trošku bolelo, ale rány už byly zahojené.
Izugari se protáhla a podívala se na Blacka. Zvedl hlavu, zavrtěl ocáskem, vstal a oba vyrazili z jeskyně. Vrátili se brzy. Oba byli zabahnění a mokří, smáli se a Black radostně položil před smečku uloveného mladého zajíce a štiku. Když opět vycházel z jeskyně, strnul. Potok právě přeskakoval obrovský bílý vlk. "Tak veliké zvíře jsem ještě neviděl…" Zašeptal vystrašeně Black a zaběhl hlouběji do jeskyně, aby si ho vlk nevšiml. Izugari vyběhla ven, okamžitě věděla, jaký vlk k jeskyni míří. "Ahoj otče, co tady děláš? Vždy jsi býval na druhé straně lesa…" štěkla a s až neuvěřitelně falešnou radostí se otřela o bok velkého zvířete. Vlk se oklepal a temným hlasem zamručel… "Netvrdím, že máme málo potravy… Je období hub a lidé se stahují v lesy… Jsou jich desítky, ba i stovky… To mladičké dětské masíčko… Včera jsem se Zlatou hvězdou povečeřel… Jsi celá po ní, také odmítala lidské maso…" Izugari znechuceně zavrčela. Vlk pokračoval. "Ale k důvodu, proč jsem tady. Chci rozšířit své území. Pokud bude mé území větší než je teď a zahrnu do něj všechny oblasti kraje, budu nejmocnějším vlkem… Má smečka bude nejsilnější na světě… Pamatuj, dcero, JÁ JSEM ALPHA!" Zamířil k jeskyni a Izugari se rozeběhla za ním. "Ne, otče. Toto je moje území… Víš, že jsem ti už několikrát říkala, že bych se mohla odtrhnout od smečky a založit si vlastní? Nu, jsem tady… Toto je mé území, vlku, zde chci žít…" Bílý vlk se napřímil ještě víc. "CO JSI TO ŘEKLA?!" zahřímal hrubě. "Toto území bude moje území. Chci tuto mýtinu připojit ke svému lesu… A pokud nechceš být dále členem naší smečky, připojím tuto mýtinu ke svému území jediným možným způsobem… Připrav se na smrt, maličká… Za tvá ostrá slova si tě vychutnám více, než to dítě, které na mně pokřikovalo, že jsem krásný pejsek… Já nejsem roztomilé štěňátko, Izugari, já jsem Alpha, já jsem KRVAVÝ STÍN!" Izugari se přikrčila a vycenila zuby. "Dost bylo tvé tyranie, vlku! Zemřu s radostí při ochraně svého území, hrdě, oddělena od smečky, která mi za můj krátký život nepřinesla nic jiného, než smutek a zmar!" Krvavý stín se zasmál a vyrazil.
Black soucitně vykvikl přesně ve chvíli, kdy se Krvavý stín zahryzl do Izugari. Do vzduchu vytryskl proud krve. Black se otočil na smečku. "Nemůžeme je takhle nechat…" Rita zklamaně zavrtěla hlavou. "Musíme tady zůstat, Blacku…Ten vlk nás zabije… Je to monstrum, nedokáže myslet na nic jiného než na krev…" Přitulila se bojácně k Maxovi a zavrtěla ocáskem. Black na ni chladně pohlédl, přivřel oči, otočil se a rozeběhl se k bílému vlkovi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Stříbrnka Stříbrnka | 29. ledna 2015 v 16:33 | Reagovat

Napínavý")

2 Lajka Lajka | Web | 29. ledna 2015 v 16:41 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama