... Profily postav naleznete ZDE

... Vysvětlivky k příběhu píši do tohoto článku.

... Příběhy PzM najdete i na sociální síti Wattpad.__________________________________________________________________________________________________________________________

Informace o blogu

Něco se chystá! :)

2. října 2016 v 13:59 | Lajka
Původně jsem myslela, že Pejsci z Mazlova jsou už u konce, že nemůžou pokračovat a že zkrátka skončili. Ale když skončila 3. série, slíbila jsem, že na tenhle blog ještě něco přidám. A nedávno mi došlo, že několik otázek ještě není úplně zodpovězených. Takže buďte ve střehu. Něco se chystá :)


P.S. - Kdy to odtajníme? :)

Doslov za PzM

30. prosince 2015 v 23:29 | Lajka
Vážení... A je to tady... Měla bych se vyjádřit k všem třem sériím PzM, které za celý tento rok proběhly tímto blogem... Ale já... Já zkrátka nevím, co říct. Nevím, co v tuto chvíli napsat. Nevím, kde začít. Zprvu bych vám hlavně chtěla říct, že bych vůbec nečekala, že to zvládnu. Že skutečně já, člověk, který se drží heslem "Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek", jsem byla schopna dokončit tři série Pejsků z Mazlova. A to už si zaslouží sakra velkou oslavu! 52 dílů... 52 Neuvěřitelných dílů příběhu... A to jsem s tím chtěla seknout už v březnu, kdy jsem zoufale vymýšlela děj druhé série. Jak jsem se již zmiňovala v doslovu za druhou sérií, Lajku jsem nenáviděla. A druhá série podle toho taky vypadá. Do třetí série jsem vkládala hodně nadějí. Byla sepsána poprvé... Nikdy předtím jsem se do ní nepustila, i když postava Roxe existuje od roku 2015. A už teď bych na ní, upřímně, změnila dost věcí... :D A nebudeme to příliš protahovat. Já bych vám jen chtěla moc poděkovat za to, že jste můj příběh četli.

Přeji šťastný a zdravím prožitý rok 2016! :)

Nový design

13. srpna 2015 v 14:56 | Lajka
Už 27.8. Startuje na blogu třetí série (Máš co dělat, autorko, chybí ti napsat ještě 5 kapitol!) Pejsků z Mazlova. Bude poslední a zakončí celý příběh. Třetí série ještě nikdy nebyla sepsána, takže se snažím, aby byla vážně perfektní. Ano, myslím to vážně, první a druhá série byly sepsány, ať už na papír, nebo do pc, každá přibližně 4x. V průběhu psaní této poslední série jsem dokončovala závěrečnou ročníkovou práci na téma "Etologie (chování) psů" (respektive, lepší by bylo říct, že v průběhu dokončování ročníkové práce jsem psala PzM), a tak jsem se snažila, abych nově nabyté zkušenosti promítla i do příběhu. Třetí série bude nabitá akcí, krví a smrtí, zkrátka jsem se snažila, aby to byla sladká krvavá tečka, horror, zkrátka taková ta akce, na kterou jste těch 8 měsíců čekali. Hlavní hrdina, jak jste si jistě všimli, bude Rox - nový vůdce smečky. Nebudu vám z příběhu prozrazovat nic, jen si to přečtěte ;) :D.

A na závěr taková tečka. Pejsci z Mazlova jsou i na sociální síti Wattpad. Nevím, jestli ji znáte, ale je to síť, kam tisíce světových uživatelů přidávají svoje spisovatelské výtvory. Odkaz přidám do menu. Toto téma jsem vlastně načala jen proto,abych se mohla "pochlubit" obálkou, kterou jsem speciálně pro Wattpad vytvořila pro třetí sérii. Celkem se mi líbí, takže vám ji sem prostě musím přidat :D.


Na závěr bych ráda dodala, že obrázek Roxe, který jsem upravila speciálně pro třetí sérii, jsem našla na internetu. Doufám, že mě autorka za úpravu nepřizabije :( :D ...

A na úplný závěr malá otázka:
Jak se Vám líbí nový design blogu? :)

A máme tady konec.... 1. série

23. dubna 2015 v 15:48 | Lajka
Jak napovídá název článku, zakončili jsme první sérii... A ihned navážeme druhou, takže příští čtvrtek opět očekávejte díl Pejsků z Mazlova - tentokrát první díl druhé série (v druhém vydání) ... Už to začíná být složité i na mě, to popisování :D Druhou sérii se mi podařilo už dopsat, ale nejsem s ní spokojená. Psala jsem ji jen tak narychlo, v posledních dvou měsících (ano, to je na 18 dílů skutečně málo času, zkombinujeme-li to ještě se školou, volnočasovými aktivitami [vůbec žádné nemá] a časem stráveným nad těmi svými čoklíčky Smějící se ), a ani jsem si ji nestihla po sbě přečíst, než jsem ji stihla přednastavit (a ano, teď to z ní vylezlo, ona opravdu každý příspěvek přednastavuje - nebudu vá lhát, já jsem tak brutálně nespolehlivý člvěk, že nebýt tlačítka přednastavit, nedočkáte se třetího dílu - hlavně že blog čekuji každé dva dny, jestli nepřibyl nový komentář - jo, už si s tím fakt lezu na nervy a nevím co s tím... A víte, co mě taky štve? To moje věčný odbíhání od tématu :D ). Neříkám, že najdete v některém z dílů chybu - JÁ gramatické chyby nedělám [zase kecá], ale spíše vás možná budou některé pasáže nudit. No a po přednastavení mi došlo, že hlavní povahový rys nové velitelky není v druhé sérii tak patrný, jak jsem původně chtěla. Nechci druhou sérii moc spoilerovat, protože každá prozrazující věta by mohla velmi napomoci vyzrazení dalšího děje, chci vám však říct, že Lajka byla naivní... Možná vás překvapí její chování k jednomu určitému členovi smečky (to poznáte). Nechtěla jsem, aby Lajka vyhlížela nenávistně. Lajka je naivní. Naivní, pitomé štěně, které se nestihlo naučit základní životní zkušenosti. I přes tuto životní zkušenost jsem Lajku hluboce nenáviděla, což se možná trošku odrazí v řádcích, které (možná) budete číst.
Jinak ve druhé sérii nezažijete žádnou válku. Pár postav zemře a pár jich přibyde. A možná, že jedno určité odhalení (které je snad nejzajímavějším prvkem druhé sérii, ale dozvíte se ho až na konci) překvapí i vás. Bylo nečekané. I já jsem ho původně do příběhu neplánovala.

JO, a P.S. - asi byste měli vědět, že jsem upustila od předlohy Smějící se Druhá série podle toho taky vypadá...
P.P.S - během měsíce května se pokusím doplnit profily postav.

Krátká informace

5. ledna 2015 v 16:58 | Lajka
Ahoj, bohužel nemám v nadcházející době moc času, a tak jsem až do února přednastavila články (každý čtvrtek 1 díl příběhu), do tohoto čtvrtka každý den jedna postava. Profily nových postav se budou přidávat průběžně, když se postava v příběhu objeví (Ale co si tak vzpomínám, kromě 2 postav do konce měsíce by se nové postavy zatím už objevit neměly :)

Občas se tu ukážu, odpovím na případný komentář, poupravím chybku v textu, pokud ji uvidím, ale pro jistotu přednastavuji až do února, ať máte co číst! :)

P.S. - možná jste si všimli, že včera jsem přidala postavu Maxe - byla to malá chybička, řekněme spoiler :D ... Neuvědomila jsem si, že díl, kde se Max objeví vyjde až tento čtvrtek... A už se mi to nechtělo mazat a přenastavovat (Jsem tak líná).

Děkuji ta nové čtenáře a návštěvníky, jsem ráda, že se zatím líbí. A přeji příjemné počteníčko ;)

Informace

31. prosince 2014 v 14:25 | Lajka
Malá informace do budoucna - už jsem několikrát psala, a napíšu to i sem - už to bude téměř 10 let, co jsem poprvé napsala do svého sešitu příběh "Pejsci z Mazlova" - byl sice dlouhý, ale v té době... Ehmm... Něco tak pitomýho jste ještě neviděli :( ... Před téměř 5 lety jsem začala příběh psát sem. Bylo to už 3 "vydání" (chápejte jako přepis), ale poprvé jsem se je snažila zveřejnit na internet. A až teď, ke konci roku, jsem se rozhodla příběh přepsat. Celý. Druhá část příběhu na blogu sice ještě neskončila, ale takhle dál pokračovat nejde. Musím trošku začít pracovat, jeden příběh za rok vydávat nejde. A příběh začne znovu. 18 týdnů budou vycházet příběhy, až do půlky dubna. Poté bych ráda navázala 2. sérií, ale nejsem si jistá, jestli budu mít čas. Příběh bude zakončen 3. sérií. V hlavě to mám vymyšlené do posledního slova. Ale sepsat to... To bude mnohem složitější úkol

Takže těště se, první kapitola vychází již zítra!!!

P.S. - Připravte se na krev. I tato kapalina je totiž součást příběhu...

Nový design

13. prosince 2014 v 10:57 | Lajka
Pokud na tento blog chodíte pravidelně,(Co to kecám, tento blog zažil návěštěvníka naposledy před 3 roky :D ...) určitě jste si všimli nového designu. Je temnější než všechny předchozí. Protože příběh je celkem temný. Nahoře v záhlaví můžete vidět Blacka, hlavního hrdinu a Sorbona, psa, který se v příběhu ještě neobjevil. Oba jsou vytvořeni v programu "Vytvoř si vlka" (Svého hrdinu si můžete vytvořit například tady), autorem je Wyndbain.

Nalevo je obrázek vypůjčený z deviantartu, Wolf kisses, autorkou je Mara-Elle. Nádherný obrázek! :)

A teď ještě jedna zpráva - PzM, tak jak jsou tady na webu už pokračovat nebudou. Ale dopíšu sem nové, napsala jsem celou první sérii znovu a rukou, teď už jde jen o to, přepsat ji do PC. Pokud to vyjde tak jak chci, budou mít čtenáři blogu radost! :)

P.S. - chystám i 3 sérii. Doufám, že se k ní dokopu. Bude ze všech "sérií" nejkrutější, nejdrsnější a nejzajímavější (pokud se mi povede ji napsat tak, jak ji nosím v myšlenkách)! Tak teď už jen popřeju veselé Vánoce a běžím přepisovat! :)

Krásná návštěvnost!!!

22. listopadu 2010 v 18:39 | Rita
Navstevnost za minuly tyden (15.11. 2010 - 21.11. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery:   2
Streda:  36
Ctvrtek: 13
Patek:   6
Sobota:  11
Nedele:  11
+ nyní :
aas

Hlasujte prosím pro Ritu

20. listopadu 2010 v 10:21 | Rita
Děkuji moc, jsem tam jako Rita =)

Bude tu párty

17. listopadu 2010 v 13:22 | Rita
Bude tu párty, tak za půl hoďky, teď jdu papat! Tak za půl hoďky!
 
 

Reklama